Koszyk

Maszyna do szycia owerlok JACK C5F-5

5 153,00 zł brutto
4 189,43 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

   Owerlok Jack C5F, model 5-nitkowy z funkcjami automatycznymi. Wyposażony w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny (system DIRECT DRIVE). Posiada obcinanie nici, które może działać w trybie aUtomatycznym(sterowane fotokomórkami) lub manualnym. Ma elektromagnetyczne automatyczne podnoszenie stopki. Konstrukcja maszyny zapewnia lepszą wentylację silnika, a przez to szybszą i wydajniejszą pracę i dłuższą żywotność maszyny. Posiada oświetlenie LED pola pracy.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia max 7.000 ściegów/min
- automatyczne obcinanie nici
- wysokość podnoszenia stopki 5,5mm
- pozycjonowanie igieł
- szerokość obrzutu do 5 mm
- szerokość obrzutu ze ściegiem wzmacniającym 10 mm
- długość ściegu do 4,2mm
- rozstaw igieł 5 mm
- transport różnicowy dolny ząbkowy
- system igieł B27

Nowoczesna konstrukcja zapewniająca lepsze chłodzenie a przez to lepszą wydajność i żywotność. Trzystopniowe ledowe oświetlenie pola pracy. Nowoczesny panel sterujący. System sensorów zapobiegający przypadkowemu cięciu materiału przez noże obcinające nitkę. Możliwość manualnego uruchamiania noży obcinających nitki.

Cechy maszyn serii C5F:

 • mechanizm podnoszenia stopki oraz obcinania nici sterowany jest za pomocą silnika servo. Takie rozwiązanie gwarantuje cichszą i szybszą pracę w porównaniu z mechanizmami sterowanymi za pomocą elektromagnesu, a także większą wytrzymałość. Możliwe jest również ustawienie wysokości uniesienia stopki dociskowej (dostępne jest 13 poziomów ustawianych za pomocą panelu)
 • funkcja powiadomień głosowych oraz przycisk szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych
 • cztery fotokomórki sterujące funkcjami automatycznymi (poprzedni model posiadał 3 fotokomórki) dzięki czemu możliwe jest uzyskanie krótszej nitki po obcięciu na materiale (10 mm na początku szycia i 5 mm na końcu)
 • dźwignia do regulacji wysokości ząbków transportujących materiał. Taka regulacja pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie maszyny do różnych typów materiałów. Możliwe jest ustawienie w jednym z trzech dostępnych położeń:
  1. A (materiały bardzo lekkie i lekkie),
  1. M (materiały lekkie i średnie),
  1. H (materiały średnie i ciężkie).
 • czujnik grubości materiału w stopce pozwala na automatyczne zmniejszenie prędkości szycia podczas przechodzenia przez zgrubienia i szwy poprzeczne
 • gniazdo USB umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych np. ładowanie telefonuMaszyna kompletna ze stołem.

Gwarancja: 12 miesięcy

JACK

8 innych produktów w tej samej kategorii: