Wykrój iNEEDLE MAGGIE na prostą damską sukienkę

39,00 zł brutto

31.71 zł netto

Wykrój na prostą sukienkę, która będzie bardzo dobrze prezentowała się jako samodzielny ubiór lub np. w połączeniu z kurtką jeansową lub bluzą typu bomberka.
Kolorowy, bardzo czytelny wykrój pomoże Ci uszyć prostą sukienkę w rozmiarze od 34 do 46. Sukienka Maggie ma długie rękawy i jej długość sięga w okolice ud. Wykrój na sukienkę Maggie umożliwia uszycie dwóch rodzajów sukienek;
- luźną o prostej formie z kieszeniami po bokach
- klasyczną z dopasowaniem w tali.
W zależności do zastosowanego materiału możesz otrzymać sukienkę o bardziej sportowych charakterze idealna na codzień (szyjąc np. z dresówki) lub trochę bardziej elegancką (stosując np. dzianinę żakardową). Baw się kolorem, wykorzystaj materiały gładkie jak i wzorzyste.

Wykrój na sukienkę Maggie jest umieszczony na bardzo dużym arkuszu papieru, z wyraźnie rozrysowanymi rozmiarami (każdy rozmiar jest określony osobnym kolorem) więc odnalezienie właściwego z pewnością nie sprawi Ci trudności. Dodatkowo obok wykroju znajdziesz bardzo praktyczne podpowiedzi; jak zmierzyć sylwetkę i prawidłowo wybrać rozmiar bluzy, jak odrysować wzór, w jakiej kolejności wycinać materiał, a także podpowiedzi jak uszyć wybrany model.

Z jakich materiałów najlepiej uszyć sukienki Maggie?

Do uszycia sukienki najlepiej wykorzystaj dzianiny fakturowane, gładkie, dresówkę drapaną, dresówkę pętelkową, jearsy, żakard – naturalne bądź mieszane. W modelu taliowanym zalecamy użyć wyłącznie materiałów elastycznych.

Ile materiału potrzeba do uszycia?

Przygotuj 170 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).


Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk