Wykrój na spodnie damskie typu cygaretki Simona

39,00 zł brutto

31.71 zł netto

Obecnie brak na stanie
I NEEDLE SIMONA

Wykrój na spodnie damskie typu cygaretki Simona

 

Na podstawie tego wykroju uszyjesz spodnie damskie typu cygaretki w rozmiarze od 34 do 46. Spodnie damskie Simona mają delikatnie podwyższony stan (sięgają w okolice talii), są dopasowane w biodrach i zwężają się ku dołowi sięgając w okolice kostek. Spodnie są zapinane z boku na zamek. Wykrój na spodnie damskie jest umieszczony na dużym arkuszu papieru z wyraźnie narysowanymi rozmiarami. Każdy rozmiar jest oznaczony osobnym kolorem więc znalezienie i odrysowanie tego, na którym nam zależy, jest bardzo łatwe. Poza wykrojem na tym samym arkuszu papiery znajdziesz bardzo przydatne podpowiedzi jak np. jak zdjąć miarkę z sylwetki i prawidłowo wybrać rozmiar odzież, który planujemy uszyć. Znajdziesz tam także informację jak odrysować wykrój, w jakiej kolejności wyciąć materiał czy jak uszyć wybrany model odzieży.

Zalecane materiały do uszycia spodni

Tkaniny i niezbyt elastyczne dzianiny np. żakard, drelich, cupra, kanwa, sztruks – naturalne lub zmieszane (z dodatkiem elastanu).

Ilość materiału potrzebnego do uszycia spodni

Do uszycia spodni w rozmiarze od 34 do 42 potrzebne jest 120 cm materiału, natomiast w rozmiarze od 44-46 niezbędne będzie 175 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).

I NEEDLE SIMONA

Produkty powiązane (Znaleziono 16 produktów w tej samej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Koszyk