Koszyk

Wykrój na spodnie damskie typu cygaretki Simona

39,00 zł brutto
31,71 zł netto
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Wykrój na spodnie damskie typu cygaretki Simona

 

Na podstawie tego wykroju uszyjesz spodnie damskie typu cygaretki w rozmiarze od 34 do 46. Spodnie damskie Simona mają delikatnie podwyższony stan (sięgają w okolice talii), są dopasowane w biodrach i zwężają się ku dołowi sięgając w okolice kostek. Spodnie są zapinane z boku na zamek. Wykrój na spodnie damskie jest umieszczony na dużym arkuszu papieru z wyraźnie narysowanymi rozmiarami. Każdy rozmiar jest oznaczony osobnym kolorem więc znalezienie i odrysowanie tego, na którym nam zależy, jest bardzo łatwe. Poza wykrojem na tym samym arkuszu papiery znajdziesz bardzo przydatne podpowiedzi jak np. jak zdjąć miarkę z sylwetki i prawidłowo wybrać rozmiar odzież, który planujemy uszyć. Znajdziesz tam także informację jak odrysować wykrój, w jakiej kolejności wyciąć materiał czy jak uszyć wybrany model odzieży.

Zalecane materiały do uszycia spodni

Tkaniny i niezbyt elastyczne dzianiny np. żakard, drelich, cupra, kanwa, sztruks – naturalne lub zmieszane (z dodatkiem elastanu).

Ilość materiału potrzebnego do uszycia spodni

Do uszycia spodni w rozmiarze od 34 do 42 potrzebne jest 120 cm materiału, natomiast w rozmiarze od 44-46 niezbędne będzie 175 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).

I NEEDLE SIMONA

16 innych produktów w tej samej kategorii: