Koszyk

Owerlok JACK C5F-5-A04/435 5-nitkowy

5 153,00 zł brutto
4 189,43 zł netto
Brutto
Ilość
W magazynie

   Owerlok Jack C5F-5-A04/435 model 5-nitkowy z funkcjami automatycznymi. Wyposażony w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny (system DIRECT DRIVE). Posiada obcinanie nici, które może działać w trybie aUtomatycznym(sterowane fotokomórkami) lub manualnym. Ma elektromagnetyczne automatyczne podnoszenie stopki. Konstrukcja maszyny zapewnia lepszą wentylację silnika, a przez to szybszą i wydajniejszą pracę i dłuższą żywotność maszyny. Posiada oświetlenie LED pola pracy.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia max 7.000 ściegów/min
- automatyczne obcinanie nici
- wysokość podnoszenia stopki 5,5mm, silnik krokowy
- pozycjonowanie igieł
- szerokość obrzutu do 5 mm
- szerokość obrzutu ze ściegiem wzmacniającym 10 mm
- długość ściegu do 4,2mm
- rozstaw igieł 5 mm
- transport różnicowy dolny ząbkowy
- system igieł B27

Nowoczesna konstrukcja zapewniająca lepsze chłodzenie a przez to lepszą wydajność i żywotność. Trzystopniowe ledowe oświetlenie pola pracy. Nowoczesny panel sterujący. Przeznaczony do grubego szycia, ubrania robocze, jeans. System sensorów zapobiegający przypadkowemu cięciu materiału przez noże obcinające nitkę. Możliwość manualnego uruchamiania noży obcinających nitki.

Cechy maszyn serii C5F:

 • mechanizm podnoszenia stopki oraz obcinania nici sterowany jest za pomocą silnika servo. Takie rozwiązanie gwarantuje cichszą i szybszą pracę w porównaniu z mechanizmami sterowanymi za pomocą elektromagnesu, a także większą wytrzymałość. Możliwe jest również ustawienie wysokości uniesienia stopki dociskowej (dostępne jest 13 poziomów ustawianych za pomocą panelu)
 • funkcja powiadomień głosowych oraz przycisk szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych
 • cztery fotokomórki sterujące funkcjami automatycznymi (poprzedni model posiadał 3 fotokomórki) dzięki czemu możliwe jest uzyskanie krótszej nitki po obcięciu na materiale (10 mm na początku szycia i 5 mm na końcu)
 • dźwignia do regulacji wysokości ząbków transportujących materiał. Taka regulacja pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie maszyny do różnych typów materiałów. Możliwe jest ustawienie w jednym z trzech dostępnych położeń:
  1. A (materiały bardzo lekkie i lekkie),
  1. M (materiały lekkie i średnie),
  1. H (materiały średnie i ciężkie).
 • czujnik grubości materiału w stopce pozwala na automatyczne zmniejszenie prędkości szycia podczas przechodzenia przez zgrubienia i szwy poprzeczne
 • gniazdo USB umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych np. ładowanie telefonuMaszyna kompletna ze stołem.

Gwarancja: 12 miesięcy

8 innych produktów w tej samej kategorii: